Kurumsal Yapımız

Faaliyetlerimiz

Gürses Hukuk Faaliyetler

Gürses Hukuk Faaliyetler
  • Gürses Hukuk Bürosu Faaliyet Alanları
  • Gürses Hukuk Faaliyetler

Gürses Hukuk Bürosu; Avukat İsmail GÜRSES tarafından merkezi Sakarya ilinde kurulan, alanında etkin ve deneyimli avukatların yer aldığı kurumsal yapıda bir avukatlık bürosudur. Sakarya ili başta olmak üzere, Türkiye’nin çeşitli illerinde de yaşayan müvekkillerimizin çeşitli davaları konusunda, avukatlık olarak mesleğimiz çerçevesinde hakkıyla icra etmekteyiz. Ceza davaları başta olmak üzere, gerçek ve tüzel kişilere de hukuki alanda konusunda danışmanlık hizmeti sunuyor ve gerek davalarına bakıyoruz.

Gürses Hukuk ve Danışmanlık Bürosu; Ceza Hukuku, Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, İş Hukuku, İdare Hukuku, Borçlar Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, İdare Hukuku, Sağlık Hukuku, Şirketler Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Kira Hukuku, Tazminat Hukuku ve Tüketici hukuku olmak üzere çok sayıda hukuk dalında Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerinde geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Gürses Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak amacımız, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun çözümlenmesi, müvekkillerimizin hukuki sorunlarına etkin çözümü en hızlı ve kalite bir şekilde üretmektir.

Davanızın konusu ile her türlü sorunlarınız için bizi telefonla arayabilir yada yüz yüze görüşmek için randevu alabilirsiniz. Bize ulaşın bölümüne giderek, iletilişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Avukat İsmail GÜRSES

Gürses Hukuk Bürosu kurucu Avukat İsmail GÜRSES ile ekibi; hukuki süreçte başarılı bir şekilde çalışma yürütmekte, müvekkillerin davaları konusunda etkin çözüm yollarıyla hareket ederek kurumsal bir şekilde danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.
Başa dön tuşu
×