AvukatlarımızGüncel Makaleler

Sakarya Avukat

Sakarya Avukat

Sakarya avukat yazıldığında; Google arama motoru başta olmak üzere, birçok arama motorlarının sonuçlarında gurses.av.tr web sitemizi görebilirsiniz. Gürses Hukuk Bürosu kurumsal yapısıyla etkin ve güvenilir bir şekilde danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Gürses Hukuk Bürosu

Gürses Hukuk Bürosu; Sakarya ili başta olmak üzere, Türkiye genelinde ki davalarınız konusunda etkin bir şekilde danışmanlık ve avukata hizmetine ihtiyacınız var ise eğer bizimle iletişime geçebilirsiniz. Davanızın kapsamına bağlı hukuki alanıyla ilgili teknik konusunda deneyimli avukat mı arıyorsunuz? Şirketlere, tüzel ve gerçek kişilere hukuki danışmanlık sunan avukatlık bürosu mu arıyorsunuz? Gürses Hukuk Bürosu ile iletişime geçiniz. Tek yapmanız gereken iletişim bölümüne giderek talebinizi iletmeniz olacaktır.

Daha Fazla Göster

Avukat İsmail GÜRSES

Gürses Hukuk Bürosu kurucu Avukat İsmail GÜRSES ile ekibi; hukuki süreçte başarılı bir şekilde çalışma yürütmekte, müvekkillerin davaları konusunda etkin çözüm yollarıyla hareket ederek kurumsal bir şekilde danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
×