Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi

Ankara

Ankara Avukatlık Büroları

Ankara Avukatlık Büroları – Gürses Hukuk Bürosu

Gürses Hukuk Bürosu; Ankara ve diğer illerdeki faaliyette olan irtibat büroları ile iştirakçi avukatların iletişim ve detaylı bilgileri hazırlanıyor. Yakında burada olacaktır. Ankara’ da, yaşayanlar Google başta olmak üzere bütün dijital platformlarda yapılan en çok aramalarda; Ankara Avukat, Ankara Ceza Avukatı, Sakarya en iyi avukat, Ankara boşanma avukatı, Ankara Avukatlar vb. kelime varyasyonlarında bize ulaşmaktadırlar.

Ankara ilinde, konusunda deneyimli avukatlara mı ihtiyacınız var? Ceza davaları başta olmak üzere davanıza konu ilgili bütün hukuki alanlardaki davaları takip ediyoruz. Lütfen çekinmeyin! Karşılaştığınız sorunla ilgili dava konusunu bize iletin yardımcı olalım. İster telefonla, isterseniz yüz yüze görüşebiliriz. Randevu almak için bizi arayabilirsiniz.

Gürses Hukuk Bürosu olarak, Ankara avukatları irtibat büroları ile iştirakçi avukatlara dair bilgiler hazırlanmaktadır.

Daha Fazla Göster

Avukat İsmail GÜRSES

Gürses Hukuk Bürosu kurucu Avukat İsmail GÜRSES ile ekibi; hukuki süreçte başarılı bir şekilde çalışma yürütmekte, müvekkillerin davaları konusunda etkin çözüm yollarıyla hareket ederek kurumsal bir şekilde danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
×