Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi

İstanbul

İstanbul Avukatlık Büroları

İstanbul Avukatlık Büroları
  • İstanbul Avukatlık Büroları

İstanbul Avukatlık Büroları – Gürses Hukuk

Gürses hukuk Bürosu; İstanbul ve diğer bütün illerdeki irtibat büroları ile iştirakçi avukatların iletişim ve detaylı bilgileri hazırlanıyor. Yakında burada olacaktır. İstanbul’ da, Google başta olmak üzere bütün dijital platformlarda yapılan en çok aramalarda; İstanbul Avukat, İstanbul Ceza Avukatı, İstanbul en iyi avukat, İstanbul boşanma avukatı, İstanbul Avukatlar vb. kelime varyasyonlarında bize web sitemiz üzerinden ulaşmaktadırlar.

İstanbul ilinde, konusunda deneyimli avukatlara mı ihtiyacınız var? Ceza davaları, boşanma ve ilgili bütün hukuki alanlardaki davalara bakıyoruz. Lütfen çekinmeyin! Karşılaştığınız sorunla ilgili dava konusunu bize iletin yardımcı olalım. İster telefonla, isterseniz yüz yüze görüşebiliriz. Randevu almak için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul ilinde ki irtibat büroları ile iştirakçi avukatlara dair bilgiler hazırlanmaktadır.

Daha Fazla Göster

Avukat İsmail GÜRSES

Gürses Hukuk Bürosu kurucu Avukat İsmail GÜRSES ile ekibi; hukuki süreçte başarılı bir şekilde çalışma yürütmekte, müvekkillerin davaları konusunda etkin çözüm yollarıyla hareket ederek kurumsal bir şekilde danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
×