Hizmetlerimiz Neler?

Kişisel Verilerin Korunması Hukuku

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca verdiğimiz KVK hizmeti; uyum süreci, uyum sürecinin denetlenmesi, ilgili kişi başvuru süreçlerinin yönetilmesi, Kurul savunması ve Kurul′un uyguladığı yaptırımlara karşı ilgili yargı merciinde itiraz ve dava süreçlerinin yürütülmesini kapsamaktadır.

Gürses Hukuk Bürosu olarak;

Uyum çalışmalarına başlamamış olan müvekkillerimize uyum sürecine ilişkin hizmet vermekteyiz. Kişisel verilerin korunması hukukunun gereksinimleri doğrultusunda; uyum sürecini birlikte yürütmediğimiz müvekkillerimizin, uyum sonrası mevzuata uygunluklarının denetlenmesi, bu doğrultuda risk analizlerinin yapılması ve yönetişim çalışmalarının ölçümlenmesi, ilgili kişi başvuru süreçlerinin yönetilmesi çalışmalarını sürdürmekteyiz. Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından hakkında idari para cezası ve/veya idari yaptırım uygulanan gerçek ve/veya tüzel kişilerin itiraz ve dava süreçlerini yürütmekteyiz.

Daha Fazla Göster

Avukat İsmail GÜRSES

Gürses Hukuk Bürosu kurucu Avukat İsmail GÜRSES ile ekibi; hukuki süreçte başarılı bir şekilde çalışma yürütmekte, müvekkillerin davaları konusunda etkin çözüm yollarıyla hareket ederek kurumsal bir şekilde danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
×